Şimdi Ara
Kategoriler

Tavuk Kesimhane ve İşleme Tesisleri

Özellikle 1950’li yıllardan sonra hızla artan dünya nüfusu, 2019’da 7,5 milyarı geçmiş durumdadır. Bu artışın beraberinde getirmiş olduğu en büyük problem, beslenme ve gıda sorunudur. Bu sorunun çözümünde tavuk eti önemli bir rol oynamaktadır. Dünyada üretilen tavuk miktarı yıllık 110 milyon tona yaklaşmıştır. 2020 yılından sonra, dünya üzerinde en fazla üretilen et türü olması beklenmektedir.

Tüketim talebinin yüksek olması ve buna bağlı olarak üretim miktarlarının sürekli artması, endüstriyel kesim ve paketleme tesislerinin gelişmesine sebep olmuştur. İhtiyaçların zamanında karşılanabilmesi için Firmamız; teknolojik, hızlı, verimli ve otomasyon sistemlerinin ön planda olduğu anahtar teslim endüstriyel kesim ve işleme tesisi projeleri sunmaktadır. Bunların yanında, mobil kesimhane projelerimiz de bulunmaktadır.

Firmamız; yenilikçi, sürdürülebilir ve kullanıcıya özel çözümlerle modern, teknolojik, çevreye duyarlı ve verimli tavuk tesisleri geliştirerek, kullanıcıyı yüksek başarıya taşımayı amaçlamaktadır.

Endüstriyel tavuk kesim ve işleme tesislerinde güçlü bilgi - birikime ve üretim esnekliğine sahip olan Firmamız

Tavuk Kesimhane ve İşleme Tesisleri
Tavuk Kesimhane ve İşleme Tesisleri
Tavuk Kesimhane ve İşleme Tesisleri
Tavuk Kesimhane ve İşleme Tesisleri
Fevzi Çakmak, Akşemsettin Cd. No:19, 07210 Kepez/Antalya
info@tekniksogu.com
www.tekniksogu.com ©
X